SIKA POLAND SP. Z O.O.

SIKA POLAND SP. Z O.O.

O firmie

 

Sika to globalny koncern, który powstał w 1910 r. Sika funkcjonuje obecnie w ponad 100 krajach i zatrudnia ponad 16 000 pracowników tworzących profesjonalne zespoły lokalnej obsługi klientów.
W Polsce obecna jest od 1991 r. – w ciągu ponad 25-ciu lat istnienia na rynku firma osiągnęła wiodącą pozycję w sektorze specjalistycznej chemii budowlanej dla budownictwa inżynieryjnego. Oferta Sika obejmuje wysokiej jakości domieszki do betonów, specjalistyczne zaprawy, uszczelniacze i kleje, materiały wygłuszające i wzmacniające, systemy wzmacniania konstrukcyjnego, posadzki przemysłowe i membrany.

Sukces firmy opiera się na jakości, trwałości oraz niezawodności naszych produktów. Znaczący nacisk kładzie na badania i rozwój, wykorzystując wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu innowacyjnych systemów. W Polsce działa jednostka badawczo-rozwojowa wyspecjalizowana w opracowywaniu nowoczesnych domieszek do betonu oraz zapraw cementowych. Lokalne laboratorium w Warszawie prowadzi badania, których celem jest dostosowanie receptur domieszek do stosowanych w Polsce cementów oraz różnych rodzajów betonu. Ośrodek R&D uczestniczy w wielu krajowych projektach badawczych ukierunkowanych na ekonomikę i trwałość betonu, współpracując zarówno z jednostkami naukowo-badawczymi, jak i klientami.

Produkty Sika spełniają wszelkie standardy – gwarantując klientom pewność pracy z wysokiej jakości rozwiązaniami.

Contact