Autoklawizowalny Beton Komórkowy

Beton komórkowy to lekki, porowaty materiał budowlany, składający się z piasku, wapna, wody oraz niewielkiego dodatku proszku aluminiowego. Od lat jest najpowszechniej stosowanym materiałem ściennym w Polsce.

Prefabrykacja

Prefabrykacja betonowa to produkty wykonywane fabrycznie które następnie, wraz z innymi elementami, stają się częścią większej struktury. Obejmuje ona szeroki zakres asortymentów produkowanych masowo, począwszy od małych bloczków a na wielkich elementach sprężonych skończywszy.

Wydarzenia

Quiz 6 Edukacja z branżą

Zapraszamy do udziału w kolejnym quizie z cyklu #EdukacjazBranżą organizowanym wspólnie z Builder. Zadanie polega na przesłaniu na e-mail b4f@buildercorp.pl odpowiedzi na pytania.

Trzy najszybsze i najbardziej trafne odpowiedzi zostaną nagrodzone. Przewidzieliśmy także nagrodę specjalną dla osoby, która odpowie na wszystkie pytania opublikowane w trakcie trwania quizów.

Webinarium 2 Dwa oblicza jedna przyszłość betonu komórkowego i prefabrykacji betonowej - Materiały i technologie

Serdecznie zapraszamy na drugie WEBINARIUM pt. "Materiały i Technologie", które organizowane jest w ramach I edycji Konkursu architektoniczno-inżynierskiego pt. „DWA OBLICZA JEDNA PRZYSZŁOŚĆ”. 

Webinarium 1 Architektura i budownictwo - za nami

25.01.2022 odbyło się pierwsze webinarium „DWA OBLICZA JEDNA PRZYSZŁOŚĆ BETONU KOMÓRKOWEGO I PREFABRYKACJI BETONOWEJ„- Architektura i Budownictwo, zorganizowane w ramach I edycji Konkursu architektoniczno-inżynierskiego pt. „DWA OBLICZA JEDNA PRZYSZŁOŚĆ”.

Webinarium 1 Architektura i budownictwo

Serdecznie zapraszamy na WEBINARIUM "DWA OBLICZA JEDNA PRZYSZŁOŚĆ BETONU KOMÓRKOWEGO I PREFABRYKACJI BETONOWEJ", które jest organizowane w ramach I edycji Konkursu architektoniczno-inżynierskiego pt. „DWA OBLICZA JEDNA PRZYSZŁOŚĆ”.  Webinarium skierowane jest do studentów kierunków architektury i budownictwa ogólnopolskich uczelni wyższych.

 

I Edycja Konkursu architektoniczno-inżynierskiego pt. „DWA OBLICZA JEDNA PRZYSZŁOŚĆ”.

Zapraszamy do udziału w I Edycji Konkursu architektoniczno-inżynierskiego pt. „DWA OBLICZA JEDNA PRZYSZŁOŚĆ”. Konkurs organizowany jest przez miesięcznik Builder oraz Stowarzyszenie Producentów Betonów w ramach ogólnopolskiego programu edukacyjnego Builder for the Future.

Quiz 5 Edukacja z branżą

Przed Państwem kolejny quiz organizowany wspólnie z Builder w ramach programu Edukacja z Branżą.

Quizy organizowane seminaria i webinaria mają na celu przygotowanie studentów do konkursu „Dwa oblicza jedna przyszłość betonu komórkowego i prefabrykacji betonowej”, którego rozstrzygnięcie odbędzie się podczas Konferencji „SPB 2022” w październiku 2022 r.