Autoklawizowalny Beton Komórkowy

Beton komórkowy to lekki, porowaty materiał budowlany, składający się z piasku, wapna, wody oraz niewielkiego dodatku proszku aluminiowego. Od lat jest najpowszechniej stosowanym materiałem ściennym w Polsce.

Prefabrykacja

Prefabrykacja betonowa to produkty wykonywane fabrycznie które następnie, wraz z innymi elementami, stają się częścią większej struktury. Obejmuje ona szeroki zakres asortymentów produkowanych masowo, począwszy od małych bloczków a na wielkich elementach sprężonych skończywszy.

Wydarzenia

Gala finałowa Builder for the Future

W dniu 7 czerwca 2022 roku, w siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego w Warszawie, odbyła się Gala finałowa Builder for the Future. Stowarzyszenie nasze jest Partnerem Strategicznym tego wydarzenia. Podczas Gali rozstrzygnięto Konkursy dla Młodych Architektów i Inżynierów realizowane w ramach programu B4F.

Warsztaty Projektowe BIM - Podsumowanie

Trzydniowy Maraton BIM organizowany wspólnie z Builder dobiegł końca. Celem konkursu była edukacja oraz współpraca architektoniczno - inżynierska studentów wyższych uczelni technicznych.

Warsztaty Projektowe BIM

Rozpoczynamy Maraton BIM, który odbywa się w ramach I edycji Konkursu "Dwa oblicza jedna przyszłość betonu komórkowego i prefabrykacji betonowej".

Webinarium 5 Dwa oblicza jedna przyszłość betonu komórkowego i prefabrykacji betonowej - Konsultacje BIM

Dziś tj. 14.04.2022 odbyło się webinarium dotyczące Konsultacji BIM w ramach I edycji Konkursu "DWA OBLICZA JEDNA PRZYSZŁOŚĆ BETONU KOMÓRKOWEGO I PREFABRYKACJI BETONOWEJ".
Konsultacje miały na celu umożliwienie komunikacji pomiędzy Zespołami biorącymi udział w Konkursie Dwa Oblicza a Ekspertami,

Webinarium 4 Dwa oblicza jedna przyszłość betonu komórkowego i prefabrykacji betonowej - Konsultacje wielobranżowe

W dniu 7.04.2022 roku odbyły się Konsultacje Wielobranżowe w ramach I edycji Konkursu "DWA OBLICZA JEDNA PRZYSZŁOŚĆ BETONU KOMÓRKOWEGO I PREFABRYKACJI BETONOWEJ".

Celem konsultacji jest umożliwienie komunikacji pomiędzy Zespołami biorącymi udział w Konkursie

Quiz 12 Edukacja z Branżą

Zapraszamy do udziału w kolejnym quizie z cyklu #EdukacjazBranżą. Zadanie polega na przesłaniu do Builder e-mail  b4f@buildercorp.pl odpowiedzi na pytania dotyczące ABK i prefabrykacji betonowej.
Nagrodą w quizie są gadżety ufundowane przez członków SPB oraz publikacje z biblioteki Buildera.
Na odpowiedzi w dwunastym quizie czekamy do 18 kwietnia 2022.