Wydarzenia

Zgromadzenie Sekcji Betonów

W dniu 19 listopada 2019 roku w Hotelu Puławska Residence odbyło się Zgromadzenie  Sekcji Betonów SPB.

Uczestnicy spotkania wysłuchali informacji o działalności SPB w okresie od ostatniego spotkania, przyjęli plan prac i budżet Sekcji na 2020 rok, oraz zapoznałli się z informacją dotyczącą wstępnego podsumowania VI Konferencji "SPB 2019". W spotkaniu uczestniczyło 18 osób.

 

Zgromadzenie Sekcji ABK

W dniu 26 listopada 2019 roku w Warszawie odbyło się Zgromadzenie Sekcji ABK. 

Podczas spotkania omówiono m.in.: plan prac i budżet sekcji na 2020 rok, wstępne podsumowanie Konferencji "SPB 2019", Prezes Piotr Dauksza przedstawił prezentację dotyczącą perspektyw rozwoju rynku budowlanego w oparciu o statystyki.  W Zgromadzeniu uczestniczyło 15 osób. 

Zgromadzenie Sekcji Betonów

W dniach 13 - 14 czerwca 2019 roku w Toruniu odbyło się Zgromadzenie Sekcji Betonów. Pierwszego dnia uczestnicy zwiedzili wybrane pomieszczenia Centrum Kulturalno - Kongresowego Jordanki oraz wysłuchali szczegółowych informacji dotyczących budowy obiektu.

Zgromadzenie Sekcji ABK

W dniu 6 czerwca 2019 roku odbyło się Zgromadzenie Sekcji ABK. Spotkanie składało się z dwóch części. W pierwszej części członkowie Sekcji ABK omówili aktualny stan przygotowań do VI Konferencji "SPB 2019", aplikację konferencyjną MK Konferencja, propozycję obsługi medialnej Builder oraz zagadnienie związane z karbonatyzacja ABK. 

Zgromadzenie obydwu Sekcji SPB NOSPR Katowice

W dniach 1 - 2 października 2018 roku w Katowicach odbyło się Zgromadzenie obydwu Sekcji SPB,połączone ze zwiedzaniem NOSPR.

Obrady podzielone były na dwie części. W pierwszej Sekcja Betonów wysłuchała informacji o działalności SPB w okresie od ostatniego posiedzenia, przyjęła plan prac i budżet Sekcji na 2019 rok, oraz zapoznała się z informacją dotyczącą aprobat technicznych. 

Zgromadzenie Sekcji Betonów

W dniu 7 czerwca 2018 roku w Warszawie odbyło się Zgromadzenie Sekcji Betonów  Stowarzyszenia Producentów Betonów. 

Zgromadzenie Sekcji ABK - 24 -25.05.2018 Reda

W dniach 24 – 25 maja br. w Redzie odbyło się Zgromadzenie Sekcji Betonów Komórkowych Stowarzyszenia Producentów Betonów. Gospodarzem spotkania był Piotr Dauksza Prezes H + H Polska.

Zgromadzenie Sprawozdawczo - Wyborcze Sekcji ABK Stowarzyszenia Producentów Betonów

W dniu 11 maja 2017 r. w Prefbet Śniadowo odbyło się Zgromadzenie Sprawozdawczo – Wyborcze Sekcji Autoklawizowanego Betonu Komórkowego Stowarzyszenia Producentów Betonów.

Podczas Zgromadzenia skoncentrowało się głównie na wysłuchaniu sprawozdania Przewodniczącego Sekcji – Pana Henryka Wójtowicza z działalności Sekcji za okres kadencji, tj. 2013 – 2017r., dyskusji oraz wyborze Przewodniczącego i Rady Sekcji.